Top 10 Aovo PRO Esmax E Scooter – Hulajnogi elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Segway-Ninebot

#ad

Zasięg 65 km, maks. prędkość 20 km/h, długi zasięg, Segway-Ninebot Max G30D II, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych

#ad
Segway-Ninebot #ad - Moc silnika: 350 W. Czas ładowania: 100% w ciągu 6 godzin. Prędkość: 20 km/h. Maks. Maks. Maks. Nośność: 100 kg. Zasięg: 65 km. Opony: 10" bezdętkowe opony pneumatyczne.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-Ninebot #ad
Wysokość0.3
Długość6.55
Waga42.99
Szerokość0.3
Numer części3802-025
Model3802-025
Gwarancja24 miesiące gwarancji

2. Segway-Ninebot

#ad

Długi zasięg, Segway-Ninebot Max G2 D, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych, zasięg 70 km, maks. prędkość 20 km/h

#ad
Segway-Ninebot #ad - Pracuj z aplle find my dzięki apple find my network możesz wszędzie znaleźć swoją hulajnogę! Po aktywowaniu aplikacji Apple Find My za pośrednictwem Segway-Ninebot i sparowaniu z KickScooter możesz w razie potrzeby szybko znaleźć swój KickScooter na swoim iPhonie za pomocą aplikacji "Find My".

Zasięg zasięg do 70 km na jednym ładowaniu*. Moc znamionowa 450 W i 22% kąt nachylenia. Zawieszenie: podwójny system zawieszenia hydrauliczny amortyzator z przodu i podwójne zawieszenie z tyłu. Opony 10-calowe opony bezdętkowe z warstwą żelu w oponie, która uszczelnia otwór 4 mm lub mniej w profilu opony.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-Ninebot #ad
Wysokość49.76
Długość47.64
Waga53.55
Szerokość22.44
Gwarancja24 miesiące gwarancji

3. Segway-Ninebot

#ad

Maks. prędkość 20 km/h, długi zasięg, zasięg 40 km, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych, Segway-Ninebot Max G30LD

#ad
Segway-Ninebot #ad - Maks. Opony: 10'' bezdętkowe opony pneumatyczne maks. Zasięg: 40 km. Nośność: 100 kg, waga: 17, 7 kg. Czas ładowania: 100% w ciągu 6, 5 godziny; moc silnika: 350 W. Prędkość: 20 km/h maks.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-NInebot #ad
Waga39.02
Numer części3802-027
Model3802-027
Gwarancja24 miesiące gwarancji

4. RCB

#ad

Składany, prezent dla dorosłych i, wygodne amortyzatory, dopuszczony do ruchu drogowego ABE, połączenie aplikacji, wyświetlacz LED, RCB Skuter elektryczny, maks. 20 km/h, bezpieczny system hamulcowy

#ad
RCB #ad - Ultra przenośny i składany, łatwy w użyciu: skuter elektryczny składany w 3 sekundy, wskaźnik LED i obsługa jednym przyciskiem, dzięki czemu można łatwo i szybko rozpocząć pracę. Komfortowe wrażenia z jazdy: podwójny system zawieszenia, wygodna amortyzacja uderzeń umożliwia łatwe podróżowanie.

Wysoka wydajność i długi czas pracy baterii: silnik 400 W, akumulator 7, 8 Ah o dużej pojemności, do 30 km czasu pracy akumulatora. Bezpieczna i beztroska podróż: podwójne hamulce elektroniczne + hamulce tarczowe, reflektory, hamulce i tylne światła będą towarzyszyć w podróży. Z dopuszczeniem do ruchu drogowego ABE: dzięki hulajnodze RCB E Scooter można bezpiecznie jeździć po drogach publicznych.

Co otrzymasz: skuter elektryczny rcb ev85f, ładowarkę, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, nasz 24-godzinny beztroski serwis i przyjazną obsługę klienta. Sterowanie za pomocą aplikacji: możesz wyświetlać dane pojazdu elektrycznego i sterować skuterem elektrycznym za pomocą telefonu komórkowego.
MarkaRCB #ad
ProducentKuantu #ad
Wysokość46.06
Długość42.91
Waga33.07
Szerokość18.78
Numer częściEV85F ABE
GwarancjaStandardowy

5. isinwheel

#ad

ABE, 20 km/h, Skuter elektryczny z dopuszczeniem do ruchu drogowego, obciążenie LED, opony o strukturze plastra miodu, do 120 kg, składana hulajnoga elektryczna do dojazdów do pracy,, zasięg 30 km

#ad
isinwheel #ad - Gwarantujemy państwu gwarancję po zakupie, przy czym niektóre części są gwarantowane lub wymieniane na okres jednego roku. Wydajny silnik może bez problemu przewozić dorosłego kierowcę o wadze do 120 kg po drogach, a nawet stromych podjazdach. Jest on wyposażony w jasny reflektor led o mocy 30 W i czerwone światło tylne, aby pomóc Ci w bezpiecznej jeździe szczególnie podczas jazdy nocą.

Serwis premium – iscooter-de posiada oficjalny punkt naprawy w niemczech. Solidne opony anty-przebiciowe – hulajnoga elektryczna wykorzystuje amortyzujące opony o strukturze plastra miodu 8, 5 cala o wysokiej elastyczności i odporności na zużycie. Ruchu drogowego i tym samym jest dopuszczony do ruchu drogowego w tym drogowego i rowerowego. Opony o strukturze plastra miodu nie wymagają pompowania, naprawy ani konserwacji.

Dostawa w większości krajów europejskich w ciągu 2-3 dni. Maksymalna prędkość może osiągnąć 20 km/h, trawie, a proces jazdy jest bardzo gładki i cichy. System ten sprawia, że hulajnoga jest bezpieczniejsza dzięki hamulcowi zapobiegającemu blokowaniu i zapobiega ślizganiu się. Z dopuszczeniem do ruchu drogowego – nowy e9/e9 pro. Silnik o mocy 350 w – hulajnoga elektryczna jest wyposażona w cichy silnik bezszczotkowy 350 w.
Markaisinwheel #ad
ProducentWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Wysokość43.7
Długość16.93
Waga264.5
Szerokość45.08
ModelE9-2

6. Segway-Ninebot

#ad

Segway-Ninebot F2 PRO D, maks. prędkość 20 km/h, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych, zasięg 55 km, długi zasięg

#ad
Segway-Ninebot #ad - Obciążenie użytkowe maks. Waga kierowcy 120 kg zawieszenie przednie zawieszenie sprężynowe o długości skoku 35 mm. Moc nominalna 450 W i 22% kąt nachylenia.

Bezpieczeństwo jazdy} technologia traction control system TCS zapewnia zwiększoną przyczepność na żwirowych drogach lub śliskich drogach dla stabilności i bezpieczeństwa HUPE elektryczny klakson. Migacz dzięki wbudowanym kierunkowskazom z przodu i z tyłu jesteś widoczny w dzień i w nocy. Zasięg zasięg do 55 km na jednym ładowaniu*. Wskazując innym drogę, kierunkowskazy zapewniają bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko skręcania.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-Ninebot #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.44
Szerokość19.69
Gwarancja24 miesiące gwarancji

7. RCB TECH

#ad

Dopuszczony do ruchu drogowego ABE, składany, komfortowa amortyzacja uderzeń, RCB TECH Skuter elektryczny, połączenie z aplikacją, prezent dla dorosłych i młodzieży, wyświetlacz LED, maks. 20 km/h

#ad
RCB TECH #ad - W celu zapewnienia bezpieczeństwa i uniknięcia przypadkowego uruchomienia, skuter elektryczny musi być napędzany z prędkością co najmniej 5 km/h, aby aktywować silnik. 3 sekundy składane: wyświetlacz LED za pomocą jednego przycisku, szybkie i łatwe uruchomienie.

Skuter elektryczny jest wyposażony w silnik 400 w i akumulator o dużej pojemności 10, 4 Ah, dzięki czemu możesz jeździć po miejscach w zasięgu 35 km. Mocna konstrukcja: podwójne zawieszenie, pełne gumowe opony o strukturze plastra miodu 10" i szersze pedały zapewniają płynną i wygodną jazdę, hamulec tarczowy i hamulec odcinający EABS + hamulec Elertronic, reflektory, tylne światła hamowania, boczne odblaski zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę na drodze.

B>24-godzinna obsługa: ev10k pro scooter, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, ładowarka, nasza 24-godzinna obsługa klienta i przyjazna obsługa klienta. Atwe w użyciu: możesz sprawdzić wszystkie dane i sterować hulajnogą z telefonu komórkowego. Na skuterze elektrycznym RCB TECH można bezpiecznie jeździć po drogach publicznych.
MarkaRCB TECH #ad
Wysokość47.01
Długość44.33
Waga36.38
Szerokość18.86
Numer częściEV10K PRO ABE

8. Yungeln

#ad

Kompatybilne z Xiaomi M365Pro Pro2, centralne urządzenie sterujące, Yungeln V3.0 płytka główna do skutera, ulepszona wersja

#ad
Yungeln #ad - Kompatybilność – idealnie kompatybilna z Xiaomi M365 Pro Pro2 Electric Scooter, kompatybilna z aplikacją mihome i aplikacją Ninebot-Segway.

Yungeln oferuje 100% gwarancji, oferujemy naszym klientom najlepsze produkty i usługi. Doskonały zamiennik – nie oryginał, ale bardzo dobra alternatywa dla oryginału. 5-gwiazdkowe wrażenia dla wszystkich klientów. Wskazówka – podczas montażu należy używać pasty termicznej, nigdy nie używać niestandardowego oprogramowania sprzętowego, ponieważ może to uszkodzić płytkę. Wysoka jakość – kontroler jest wykonany z wysokiej jakości materiałów ABS i metalu, jest trwały i niełatwy do uszkodzenia.
MarkaYungeln #ad
ProducentYungeln #ad
Waga0.44
Numer częściZYKZQ-V3.0

9. ALLMOVE

#ad

3 regulowane prędkości i wysokości, ALLMOVE X1Pro hulajnoga elektryczna 150 W dla dzieci w wieku 6-16 lat, składana hulajnoga elektryczna 18 km/h i 15 km na długi dystans, prezent, z wyświetlaczem LCD

#ad
ALLMOVE #ad - Obciążenie 75 kg. Wydajny i trwały: ulepszony skuter elektryczny allmove x1 pro dla dzieci z silnikiem bezszczotkowym 150 w zapewnia prędkość do 18 km/h, ciesz się swoją siłą zamachową. Wysokość 3'9"-5'4" maks. Allmove pracuje nad inteligentnymi, napisz do nas, bezpiecznymi, aby otrzymać 30 dni zwrotu pieniędzy i 12 miesięcy lokalnego serwisu gwarancyjnego.

System składania w jednym kroku sprawia, 6 kg, z wyświetlaczem LCD, prędkość, dzięki czemu można go używać wszędzie i w każdej chwili. Przycisk włączania znajduje się na górze i jest łatwy w obsłudze. Idealny prezent dla dzieci i młodzieży. Atwe pełne hamowanie dzięki szybkiemu podwójnemu układowi hamulcowemu elektroniczny hamulec i tylny hamulec nożny. Bezpieczna i wygodna: x1 hulajnoga elektryczna dla dzieci o zmiennej prędkości kontroli gazu kciuka i niezerowy start zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.

Akumulator z inteligentną ochroną bms zapewnia długą żywotność, akumulator 29, 4 V 5000 mAh podróżuje do 15 km, w pełni naładowany przez zaledwie 4 godziny. Antypoślizgowa kierownica zapewnia bezpieczną jazdę. 3 ustawienia prędkości 6 – 18 km/h, aby cieszyć się wolnością i dobrze się bawić. 24-godzinny serwis online: jeśli masz jakiekolwiek pytania, wygodnymi i zabawnymi doświadczeniami z jazdy. Napisz do nas, zaoferujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie w ciągu 24 godzin.
MarkaALLMOVE #ad
ProducentSHENZHEN SHINDOM TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Wysokość40.7
Długość34.2
Waga19.5
Szerokość6
ModelX1 Pro

10. Xiaomi

#ad

Maks. zasięg 45 km, maksymalne obciążenie, Xiaomi Mi Electric Scooter AMG DE składana hulajnoga z aluminium lotniczego, dopuszczona do ruchu drogowego + połączenie urządzenia maks. prędkość 20 km/h

#ad
Xiaomi #ad - Intuicyjna i łatwa obsługa. Skuter elektryczny z dopuszczeniem do ruchu drogowego ABE do użytku na drogach publicznych potwierdzenie danych wchodzi w zakres dostawy wraz ze wskazaniem numeru identyfikacyjnego pojazdu. Fin + znajduje się na spodzie hulajnogi. Akumulator litowo-jonowy 474 wh o bardzo długim zasięgu do 45 km przy ciśnieniu powietrza w oponach 3, 5 bar również w zależności od warunków drogowych, wzrostu i wagi. Opony pneumatyczne 8, 5" zapewniają bezpieczną jazdę. Maksymalna prędkość do 20 km/h w trybie sportowym tryb S.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość46.46
Długość44.49
Waga31.31
Szerokość16.93
Numer częściXM110008 / EAN 6934177726200
ModelXM110008
Gwarancja24 miesiące ustawowej gwarancji